Krótka historia naszego studia

Witamy!!!

NS Studio Nagrań Nowy Sącz istnieje od 2001 r. oferuje najnowszą technologię opartą na doświadczeniu, bogatym zapleczem sprzętowym, które pozwala zarejestrować ślady z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Materiał rejestrowany i opracowywany jest przy pomocy oprogramowania firmy Steinberg jak i urządzeń peryferyjnych najlepszych producentów tego typu sprzętu. Fascynacja dźwiękiem pomaga w uzyskaniu spójnych mixów ,co pozwala uzyskać naturalny muzyczny efekt końcowy. Pracując wspólnie podczas sesji staramy się pomóc muzykom, którzy tego oczekują . By wydobyć energie i klimat staramy się dokładnie poznać wizje i oczekiwania twórcy, a przede wszystkim co czuje i chce przekazać słuchaczowi.

Sesje nagraniowe w naszym studiu odbywają sie w przyjemnej atmosferze, która pomaga osiągnąć zamierzony cel i przynosi zadowolenie z osiągniętych wyników.

W znacznym stopniu efekt końcowy uzależniony jest od umiejętności wykonawcy lub zespołu i opanowanego przez niego materiału. NS Studio posiada w swoim dorobku spory zbiór nagrań muzyki szeroko rozumianej jako; rock , pop, metal, hip hop ,jazz itp., oraz muzyki eksperymentalnej, klasycznej, zespołów i twórców ludowych nie tylko z naszego regionu ,ale i z wielu zakątków świata.

Zapraszamy!!! 


NS Studio Nagrań Piotr Pietrzak
ul. Oleandrów 6
33-395 Chełmiec Mała Wieś
tel. +48 018 443 01 40
tel. 668 110 610

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player